Lördag 5/10 (Dag 2)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
05100400 lö 05/10 09:00 lö 05/10 Musköten 1 F9-10 Grp A IBF Dalen 2 Vit Färdig Täfteå IK F-09      
05100600 lö 05/10 09:00 lö 05/10 Musköten 2 P10-11 Grp B Gimonäs Umeå IF Tomtebo Färdig IBF Dalen P08 Södra Vit      
05101000 lö 05/10 09:00 lö 05/10 Noliahallen Öst P9-10 Grp B Umeå City IBF IBF Dalen 1      
05100100 lö 05/10 09:00 lö 05/10 Umeå Energi Arena Väst F06 Grp B Gullänget-Kroksta IBS 3 - 1 Team Kalix IBK F06/07    
05100200 lö 05/10 09:00 lö 05/10 Umeå Energi Arena Öst F06 Grp B IBF Dalen 2 - 2 Öjebyns IBF 2 Vit    
05101200 lö 05/10 09:50 lö 05/10 Ersängshallen P06 Grp C IBK Härnösand 2 - 6 Sandåkerns SK 2    
05100700 lö 05/10 09:50 lö 05/10 Midgårdshallen P06 Grp C IBF Dalen Södra 0 - 12 Luleå SK    
05100401 lö 05/10 09:50 lö 05/10 Musköten 1 F9-10 Grp A IBF Dalen 1 Svart Färdig IBF Dalen 1 södra svart      
05100601 lö 05/10 09:50 lö 05/10 Musköten 2 F10-11 Grp A IBF Dalen Vit Färdig Röbäcks IF F08      
05101100 lö 05/10 09:50 lö 05/10 Noliahallen Väst F7-9 Grp A IBF Dalen F7-8 IBF Dalen F8-9 3      
05101001 lö 05/10 09:50 lö 05/10 Noliahallen Öst P9-10 Grp B IBF Dalen 1 IBF Dalen P09 södra vit      
05100900 lö 05/10 09:50 lö 05/10 Sjöfruhallen P04 Grp A Gullänget-Kroksta IBS BLÅ 1 - 2 Timrå IBC P-04 IBC    
05100800 lö 05/10 09:50 lö 05/10 Sporthushallen P9-10 Grp A IBF Dalen P09 södra Färdig Gimonäs Umeå IF      
05100300 lö 05/10 09:50 lö 05/10 Umeå Energi Arena Vatten P06 Grp A IBF Dalen 2 vit 6 - 2 Wibax IBF Piteå    
05100101 lö 05/10 09:50 lö 05/10 Umeå Energi Arena Väst P06 Grp A Spöland vännäs If 5 - 2 Umeå City IBF Blå    
05100201 lö 05/10 09:50 lö 05/10 Umeå Energi Arena Öst P06 Grp B Röbäcks IF 0 - 3 Sandåkerns SK 1    
05100500 lö 05/10 09:50 lö 05/10 Vildmannahallen P06 Grp B Skellefteå IBS P06 1 - 9 IBF Dalen 1 svart    
05101201 lö 05/10 10:40 lö 05/10 Ersängshallen F07 Grp A Röbäcks IF F08 2 - 3 Team ThorenGruppen SK    
05100701 lö 05/10 10:40 lö 05/10 Midgårdshallen F07 Grp B Moälven IBK 1 - 2 Obbola IK F06-08    
05100402 lö 05/10 10:40 lö 05/10 Musköten 1 P10-11 Grp A SB Vaasa P08 Färdig Jäbo IK      
05100602 lö 05/10 10:40 lö 05/10 Musköten 2 F9-10 Grp A Jäbo IK F09 IBF Dalen      
05101101 lö 05/10 10:40 lö 05/10 Noliahallen Väst F7-9 Grp A Spöland Vän...t nybörjare Röbäcks IF F8-9      
05101002 lö 05/10 10:40 lö 05/10 Noliahallen Öst P9-10 Grp B Gamla Stan IBK Stan P-09 Umeå City IBF      
05100901 lö 05/10 10:40 lö 05/10 Sjöfruhallen P04 Grp B Gullänget-Kroksta IBS VIT 1 - 9 Umeå City IBF Blå    
05100801 lö 05/10 10:40 lö 05/10 Sporthushallen P04 Grp B Sävar IK Täfteå/Sävar 0 - 5 Skellefteå IBK p04    
05100301 lö 05/10 10:40 lö 05/10 Umeå Energi Arena Vatten P03 Grp A Gullänget-Kroksta IBS 10 - 2 Holmsund City    
05100102 lö 05/10 10:40 lö 05/10 Umeå Energi Arena Väst P03 Grp A Klockarbergets BK 2 - 1 Umeå City IBF Blå 2    
05100202 lö 05/10 10:40 lö 05/10 Umeå Energi Arena Öst P03 Grp A Obbola IK 1 - 4 Umeå City IBF Vit    
05100501 lö 05/10 10:40 lö 05/10 Vildmannahallen F03-04 Grp A Skellefteå IBS F03 5 - 3 Gullänget-Kroksta IBS F04    
05101202 lö 05/10 11:30 lö 05/10 Ersängshallen P05 Grp C IBK Härnösand 5 - 4 Röbäcks IF    
05100702 lö 05/10 11:30 lö 05/10 Midgårdshallen P05 Grp C Umeå City IBF P05/06 1 - 8 Wibax IBF Piteå    
05100403 lö 05/10 11:30 lö 05/10 Musköten 1 P10-11 Grp B Gimonäs Umeå IF Tomtebo Färdig IK Örnen Måttsund      
05100603 lö 05/10 11:30 lö 05/10 Musköten 2 P10-11 Grp B Merikoski SBT Apassit 08 Färdig Gullänget-K... GK IBS Vit      
05101102 lö 05/10 11:30 lö 05/10 Noliahallen Väst F7-9 Grp A Gullänget-K...IBS F8-9 F9 IBF Dalen F8-9 2      
05101003 lö 05/10 11:30 lö 05/10 Noliahallen Öst P9-10 Grp B IBF Dalen P09 södra vit Skellefteå IBK SIBK P09 2      
05100902 lö 05/10 11:30 lö 05/10 Sjöfruhallen P05 Grp B Moälven IBK 7 - 3 Öjebyns IBF 1 Blå    
05100802 lö 05/10 11:30 lö 05/10 Sporthushallen P05 Grp B Täfteå IK Täfteå/ Sävar 2 - 4 GUIF    
05100302 lö 05/10 11:30 lö 05/10 Umeå Energi Arena Vatten P07 Grp C Röbäcks IF 1 - 6 Höglands AIF    
05100103 lö 05/10 11:30 lö 05/10 Umeå Energi Arena Väst P07 Grp C Gullänget-Kroksta IBS Vit 1 - 1 Sävar IK Röd    
05100203 lö 05/10 11:30 lö 05/10 Umeå Energi Arena Öst P05 Grp D Gullänget-Kroksta IBS 6 - 3 IBF Dalen 2    
05100502 lö 05/10 11:30 lö 05/10 Vildmannahallen P05 Grp D Sävar IK Sävar/Täfteå 3 - 2 Sandåkerns SK SSK    
05101203 lö 05/10 12:20 lö 05/10 Ersängshallen P07 Grp B Örnsköldsvik IB 9 - 0 Skellefteå IBS    
05100703 lö 05/10 12:20 lö 05/10 Midgårdshallen P07 Grp B Umeå City IBF 5 - 0 Wibax IBF Piteå    
05100404 lö 05/10 12:20 lö 05/10 Musköten 1 P10-11 Grp A Jäbo IK Färdig Sandåkerns SK P08      
05100604 lö 05/10 12:20 lö 05/10 Musköten 2 P10-11 Grp A Gullänget-K... GK IBS Blå Färdig IBF Dalen Södra Svart      
05101103 lö 05/10 12:20 lö 05/10 Noliahallen Väst P7-9 Grp A IBF Dalen P8-9 1 IBF Dalen P8-9 2      
05101004 lö 05/10 12:20 lö 05/10 Noliahallen Öst P9-10 Grp A Skellefteå IBK SIBK P09 IBF Dalen 1      
05100903 lö 05/10 12:20 lö 05/10 Sjöfruhallen P05 Grp A Skellefteå IBK 0 - 5 Öjebyns IBF 2 Vit    
05100803 lö 05/10 12:20 lö 05/10 Sporthushallen P05 Grp A IBF Dalen 1 1 - 4 Umeå City IBF Vit    
05100303 lö 05/10 12:20 lö 05/10 Umeå Energi Arena Vatten P07 Grp D Sundsvall FBC 4 - 5 Sävar IK    
05100104 lö 05/10 12:20 lö 05/10 Umeå Energi Arena Väst P07 Grp D Sandåkerns SK 5 - 3 Gullänget-Kroksta IBS Blå    
05100204 lö 05/10 12:20 lö 05/10 Umeå Energi Arena Öst P07 Grp A Täfteå IK 3 - 4 Moälven IBK    
05100503 lö 05/10 12:20 lö 05/10 Vildmannahallen P07 Grp A IBK Dalen 1 - 9 Sundsvall GBK    
05101204 lö 05/10 13:10 lö 05/10 Ersängshallen P03 Grp A Umeå City IBF Vit 1 - 0 Umeå City IBF Blå 2    
05100704 lö 05/10 13:10 lö 05/10 Midgårdshallen P06 Grp B Skellefteå IBS P06 6 - 7 Gullänget-Kroksta IBS    
05100405 lö 05/10 13:10 lö 05/10 Musköten 1 F9-10 Grp A IBF Dalen Färdig IBF Dalen 1 södra svart      
05100605 lö 05/10 13:10 lö 05/10 Musköten 2 F10-11 Grp A IBF Dalen Svart Färdig Gullänget-Kroksta IBS 1      
05101104 lö 05/10 13:10 lö 05/10 Noliahallen Väst P7-9 Grp A IBF Dalen P7-8 Södra Sävar IK P8-9      
05101005 lö 05/10 13:10 lö 05/10 Noliahallen Öst P9-10 Grp A Bygdeå GIF (2008-2010) Gimonäs Umeå IF      
05100904 lö 05/10 13:10 lö 05/10 Sjöfruhallen P03 Grp A Klockarbergets BK 5 - 4 Holmsund City    
05100804 lö 05/10 13:10 lö 05/10 Sporthushallen P03 Grp A Obbola IK 0 - 5 Gullänget-Kroksta IBS    
05100304 lö 05/10 13:10 lö 05/10 Umeå Energi Arena Vatten F03-04 Grp A Skellefteå IBS F03 1 - 3 Röbäcks IF F03    
05100105 lö 05/10 13:10 lö 05/10 Umeå Energi Arena Väst F03-04 Grp A Täfteå IK/Sävar IK F04 0 - 3 W IBF Dalen F04      
05100205 lö 05/10 13:10 lö 05/10 Umeå Energi Arena Öst F05 Grp B Umeå City IBF 2 2 - 2 Jäbo IK    
05100504 lö 05/10 13:10 lö 05/10 Vildmannahallen F05 Grp B Örnsköldsvik IBK F05 0 - 4 IBK Dalen    
05101205 lö 05/10 14:00 lö 05/10 Ersängshallen F06 Grp B Öjebyns IBF 2 Vit 1 - 2 Röbäcks IF    
05100705 lö 05/10 14:00 lö 05/10 Midgårdshallen F06 Grp B Team Kalix IBK F06/07 0 - 5 IBF Dalen    
05100406 lö 05/10 14:00 lö 05/10 Musköten 1 F9-10 Grp A IBF Dalen 2 södra vit Färdig Gullänget-Kroksta IBS      
05100606 lö 05/10 14:00 lö 05/10 Musköten 2 F10-11 Grp A Gullänget-Kroksta IBS 2 Färdig Långskatans IF      
05101105 lö 05/10 14:00 lö 05/10 Noliahallen Väst F7-9 Grp A Spöland Vän...t nybörjare IBF Dalen F8-9 3      
05101006 lö 05/10 14:00 lö 05/10 Noliahallen Öst P9-10 Grp B IBF Dalen P09 södra vit Umeå City IBF      
05100905 lö 05/10 14:00 lö 05/10 Sjöfruhallen F07 Grp A Gullänget-Kroksta IBS 1 - 1 Röbäcks IF F08    
05100805 lö 05/10 14:00 lö 05/10 Sporthushallen F07 Grp A Skellefteå IBK 4 - 3 Jäbo IK    
05100305 lö 05/10 14:00 lö 05/10 Umeå Energi Arena Vatten F06 Grp A Öjebyns IBF 1 Blå 3 - 1 Moälven IBK    
05100106 lö 05/10 14:00 lö 05/10 Umeå Energi Arena Väst F06 Grp A IBF Dalen södra 3 - 1 Örnsköldsvik IB    
05100206 lö 05/10 14:00 lö 05/10 Umeå Energi Arena Öst F05 Grp A Kågedalens ...llefteå IBS 2 - 3 Umeå City IBF 1    
05100505 lö 05/10 14:00 lö 05/10 Vildmannahallen F05 Grp A Skellefteå IBK 0 - 3 Gullänget-Kroksta IBS    
05101206 lö 05/10 14:50 lö 05/10 Ersängshallen P06 Grp C Luleå SK 2 - 3 Sandåkerns SK 2    
05100706 lö 05/10 14:50 lö 05/10 Midgårdshallen P06 Grp C IBF Dalen Södra 0 - 5 IBK Härnösand    
05100407 lö 05/10 14:50 lö 05/10 Musköten 1 F9-10 Grp A Täfteå IK F-09 Färdig IBF Dalen 2 södra vit      
05100607 lö 05/10 14:50 lö 05/10 Musköten 2 P10-11 Grp A Gullänget-K... GK IBS Blå Färdig SB Vaasa P08      
05101106 lö 05/10 14:50 lö 05/10 Noliahallen Väst F7-9 Grp A Röbäcks IF F8-9 Gullänget-K...IBS F8-9 F9      
05101007 lö 05/10 14:50 lö 05/10 Noliahallen Öst P9-10 Grp A IBF Dalen P09 södra Skellefteå IBK SIBK P09      
05100906 lö 05/10 14:50 lö 05/10 Sjöfruhallen P07 Grp C Höglands AIF 3 - 2 Sävar IK Röd    
05100806 lö 05/10 14:50 lö 05/10 Sporthushallen P07 Grp C Röbäcks IF 3 - 3 Gullänget-Kroksta IBS Vit    
05100306 lö 05/10 14:50 lö 05/10 Umeå Energi Arena Vatten P07 Grp B Umeå City IBF 4 - 2 Örnsköldsvik IB    
05100107 lö 05/10 14:50 lö 05/10 Umeå Energi Arena Väst P07 Grp B Skellefteå IBS 3 - 2 Wibax IBF Piteå    
05100207 lö 05/10 14:50 lö 05/10 Umeå Energi Arena Öst P07 Grp A Sundsvall GBK 2 - 1 Moälven IBK    
05100506 lö 05/10 14:50 lö 05/10 Vildmannahallen P07 Grp A IBK Dalen 2 - 6 Täfteå IK    
05101207 lö 05/10 15:40 lö 05/10 Ersängshallen P06 Grp B Gullänget-Kroksta IBS 4 - 3 Sandåkerns SK 1    
05100707 lö 05/10 15:40 lö 05/10 Midgårdshallen P06 Grp B Röbäcks IF 3 - 4 IBF Dalen 1 svart    
05100408 lö 05/10 15:40 lö 05/10 Musköten 1 P10-11 Grp B IK Örnen Måttsund Färdig Gullänget-K... GK IBS Vit      
05100608 lö 05/10 15:40 lö 05/10 Musköten 2 P10-11 Grp B IBF Dalen P08 Södra Vit Färdig Merikoski SBT Apassit 08      
05101107 lö 05/10 15:40 lö 05/10 Noliahallen Väst F7-9 Grp A IBF Dalen F8-9 2 IBF Dalen F7-8      
05101008 lö 05/10 15:40 lö 05/10 Noliahallen Öst P9-10 Grp A Gimonäs Umeå IF IBF Dalen 1      
05100907 lö 05/10 15:40 lö 05/10 Sjöfruhallen P07 Grp D Sävar IK 3 - 4 Gullänget-Kroksta IBS Blå    
05100807 lö 05/10 15:40 lö 05/10 Sporthushallen P07 Grp D Sundsvall FBC 2 - 4 Sandåkerns SK    
05100307 lö 05/10 15:40 lö 05/10 Umeå Energi Arena Vatten P06 Grp A Wibax IBF Piteå 2 - 8 Umeå City IBF Blå    
05100108 lö 05/10 15:40 lö 05/10 Umeå Energi Arena Väst P06 Grp A IBF Dalen 2 vit 2 - 3 Spöland vännäs If    
05100208 lö 05/10 15:40 lö 05/10 Umeå Energi Arena Öst F03-04 Grp A Röbäcks IF F03 5 - 1 Täfteå IK/Sävar IK F04    
05100507 lö 05/10 15:40 lö 05/10 Vildmannahallen P04 Grp A IBF Dalen 0 - 5 Umeå City IBF Vit    
05101208 lö 05/10 16:30 lö 05/10 Ersängshallen P05 Grp A Umeå City IBF Vit 3 - 0 Öjebyns IBF 2 Vit    
05100708 lö 05/10 16:30 lö 05/10 Midgårdshallen P05 Grp A IBF Dalen 1 0 - 6 Skellefteå IBK    
05100409 lö 05/10 16:30 lö 05/10 Musköten 1 F9-10 Grp A IBF Dalen 1 Svart Färdig Gullänget-Kroksta IBS      
05100609 lö 05/10 16:30 lö 05/10 Musköten 2 P10-11 Grp A IBF Dalen Södra Svart Färdig SB Vaasa P08      
05101108 lö 05/10 16:30 lö 05/10 Noliahallen Väst P7-9 Grp A Sävar IK P8-9 IBF Dalen P8-9 1      
05101009 lö 05/10 16:30 lö 05/10 Noliahallen Öst P9-10 Grp B Skellefteå IBK SIBK P09 2 Gamla Stan IBK Stan P-09      
05100908 lö 05/10 16:30 lö 05/10 Sjöfruhallen F07 Grp B IBK Härnösand 2 - 4 Moälven IBK    
05100808 lö 05/10 16:30 lö 05/10 Sporthushallen F07 Grp B Sandåkerns SK 2 - 1 Umeå City IBF    
05100308 lö 05/10 16:30 lö 05/10 Umeå Energi Arena Vatten P03 Grp A Umeå City IBF Vit 1 - 3 Gullänget-Kroksta IBS    
05100109 lö 05/10 16:30 lö 05/10 Umeå Energi Arena Väst P03 Grp A Obbola IK 2 - 2 Klockarbergets BK    
05100209 lö 05/10 16:30 lö 05/10 Umeå Energi Arena Öst P03 Grp A Holmsund City 2 - 4 Umeå City IBF Blå 2    
05100508 lö 05/10 16:30 lö 05/10 Vildmannahallen P04 Grp A Gullänget-Kroksta IBS BLÅ 4 - 2 IBK Härnösand    
05101209 lö 05/10 17:20 lö 05/10 Ersängshallen P05 Grp B Öjebyns IBF 1 Blå 3 - 2 GUIF    
05100709 lö 05/10 17:20 lö 05/10 Midgårdshallen P05 Grp B Moälven IBK 3 - 1 Täfteå IK Täfteå/ Sävar    
05100410 lö 05/10 17:20 lö 05/10 Musköten 1 F9-10 Grp A Jäbo IK F09 Färdig IBF Dalen 2 Vit      
05100610 lö 05/10 17:20 lö 05/10 Musköten 2 P10-11 Grp B IK Örnen Måttsund Färdig Merikoski SBT Apassit 08      
05101109 lö 05/10 17:20 lö 05/10 Noliahallen Väst P7-9 Grp A IBF Dalen P8-9 2 IBF Dalen P7-8 Södra      
05100909 lö 05/10 17:20 lö 05/10 Sjöfruhallen F10-11 Grp A Gullänget-Kroksta IBS 2 Färdig IBF Dalen Svart      
05100309 lö 05/10 17:20 lö 05/10 Umeå Energi Arena Vatten P05 Grp C Umeå City IBF P05/06 4 - 7 IBK Härnösand    
05100110 lö 05/10 17:20 lö 05/10 Umeå Energi Arena Väst P05 Grp D Sandåkerns SK SSK 2 - 2 Gullänget-Kroksta IBS    
05100210 lö 05/10 17:20 lö 05/10 Umeå Energi Arena Öst P05 Grp D IBF Dalen 2 2 - 3 Sävar IK Sävar/Täfteå    
05100509 lö 05/10 17:20 lö 05/10 Vildmannahallen P05 Grp C Wibax IBF Piteå 0 - 5 Röbäcks IF    
05101210 lö 05/10 18:10 lö 05/10 Ersängshallen F06 Grp B Team Kalix IBK F06/07 3 - 2 Röbäcks IF    
05100710 lö 05/10 18:10 lö 05/10 Midgårdshallen F06 Grp B Gullänget-Kroksta IBS 2 - 1 Öjebyns IBF 2 Vit    
05100611 lö 05/10 18:10 lö 05/10 Musköten 2 P9-10 Grp A IBF Dalen 1 Färdig Bygdeå GIF (2008-2010)      
05100910 lö 05/10 18:10 lö 05/10 Sjöfruhallen F10-11 Grp A Gullänget-Kroksta IBS 1 Färdig Röbäcks IF F08      
05100310 lö 05/10 18:10 lö 05/10 Umeå Energi Arena Vatten F05 Grp B IBK Dalen 1 - 2 Jäbo IK    
05100111 lö 05/10 18:10 lö 05/10 Umeå Energi Arena Väst F05 Grp A Kågedalens ...llefteå IBS 5 - 1 Skellefteå IBK    
05100211 lö 05/10 18:10 lö 05/10 Umeå Energi Arena Öst F05 Grp A Umeå City IBF 1 0 - 2 Gullänget-Kroksta IBS    
05100510 lö 05/10 18:10 lö 05/10 Vildmannahallen F05 Grp B Örnsköldsvik IBK F05 5 - 1 Umeå City IBF 2    
05100411 lö 05/10 18:40 lö 05/10 Musköten 1 P06 Slutspel A 1/8 Final IBF Dalen 2 vit 3 - 4 IBK Härnösand    
05100809 lö 05/10 18:40 lö 05/10 Sporthushallen P07 Slutspel A 1/4 Final Täfteå IK 1 - 7 Röbäcks IF    
05101211 lö 05/10 19:00 lö 05/10 Ersängshallen F06 Grp A Örnsköldsvik IB 3 - 2 Moälven IBK    
05100711 lö 05/10 19:00 lö 05/10 Midgårdshallen F06 Grp A IBF Dalen södra 1 - 0 Öjebyns IBF 1 Blå    
05100911 lö 05/10 19:00 lö 05/10 Sjöfruhallen F10-11 Grp A IBF Dalen Vit Färdig Långskatans IF      
05100311 lö 05/10 19:00 lö 05/10 Umeå Energi Arena Vatten F07 Grp A Jäbo IK 3 - 1 Gullänget-Kroksta IBS    
05100112 lö 05/10 19:00 lö 05/10 Umeå Energi Arena Väst F07 Grp A Team ThorenGruppen SK 3 - 4 Skellefteå IBK    
05100212 lö 05/10 19:00 lö 05/10 Umeå Energi Arena Öst F07 Grp B Obbola IK F06-08 1 - 4 Sandåkerns SK    
05100511 lö 05/10 19:00 lö 05/10 Vildmannahallen F07 Grp B Umeå City IBF 8 - 1 IBK Härnösand    
05100412 lö 05/10 19:40 lö 05/10 Musköten 1 P06 Slutspel A 1/4 Final Spöland vännäs If 2 - 3 Skellefteå IBS P06    
05100612 lö 05/10 19:40 lö 05/10 Musköten 2 P06 Slutspel A 1/4 Final Gullänget-Kroksta IBS 6 - 4 Luleå SK      
05100810 lö 05/10 19:40 lö 05/10 Sporthushallen P07 Slutspel A 1/4 Final Sävar IK 4 - 0 Örnsköldsvik IB    
05101212 lö 05/10 19:50 lö 05/10 Ersängshallen P03 Grp A Umeå City IBF Blå 2 3 - 5 Gullänget-Kroksta IBS    
05100712 lö 05/10 19:50 lö 05/10 Midgårdshallen F03-04 Grp A IBF Dalen F04 1 - 1 Skellefteå IBS F03    
05100912 lö 05/10 19:50 lö 05/10 Sjöfruhallen F03-04 Grp A Gullänget-Kroksta IBS F04 2 - 3 Röbäcks IF F03    
05100312 lö 05/10 19:50 lö 05/10 Umeå Energi Arena Vatten P04 Grp A Timrå IBC P-04 IBC 2 - 1 IBF Dalen    
05100113 lö 05/10 19:50 lö 05/10 Umeå Energi Arena Väst P04 Grp A IBK Härnösand 1 - 6 Umeå City IBF Vit    
05100213 lö 05/10 19:50 lö 05/10 Umeå Energi Arena Öst P04 Grp B Skellefteå IBK p04 1 - 3 Umeå City IBF Blå    
05100512 lö 05/10 19:50 lö 05/10 Vildmannahallen P04 Grp B Sävar IK Täfteå/Sävar 1 - 4 Gullänget-Kroksta IBS VIT    
05101213 lö 05/10 20:40 lö 05/10 Ersängshallen P03 Grp A Umeå City IBF Vit 7 - 3 Klockarbergets BK    
05100713 lö 05/10 20:40 lö 05/10 Midgårdshallen P03 Grp A Holmsund City 2 - 0 Obbola IK    
05100413 lö 05/10 20:40 lö 05/10 Musköten 1 P06 Slutspel A 1/4 Final IBF Dalen 1 svart 9 - 1 IBK Härnösand    
05100613 lö 05/10 20:40 lö 05/10 Musköten 2 P06 Slutspel A 1/4 Final Sandåkerns SK 2 3 - 0 Umeå City IBF Blå      
05100913 lö 05/10 20:40 lö 05/10 Sjöfruhallen P07 Slutspel A 1/4 Final Umeå City IBF 7 - 2 Gullänget-Kroksta IBS Blå    
05100811 lö 05/10 20:40 lö 05/10 Sporthushallen P07 Slutspel A 1/4 Final Höglands AIF 9 - 1 Sundsvall GBK    
05100313 lö 05/10 20:40 lö 05/10 Umeå Energi Arena Vatten P05 Slutspel A 1/4 Final Gullänget-Kroksta IBS 9 - 0 Moälven IBK    
05100114 lö 05/10 20:40 lö 05/10 Umeå Energi Arena Väst P05 Slutspel A 1/4 Final IBK Härnösand 2 - 4 Öjebyns IBF 2 Vit    
05100214 lö 05/10 20:40 lö 05/10 Umeå Energi Arena Öst P05 Slutspel A 1/4 Final Umeå City IBF Vit 2 - 1 Röbäcks IF    
05100513 lö 05/10 20:40 lö 05/10 Vildmannahallen P05 Slutspel A 1/4 Final GUIF 2 - 4 Sävar IK Sävar/Täfteå