Söndag 6/10 (Dag 3)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
− − − − Matchen är inte schemalagd F9-10 Grp A IBF Dalen IBF Dalen 2 Vit      
06101200 sö 06/10 08:00 sö 06/10 Ersängshallen P05 Slutspel B 1/4 Final Skellefteå IBK 5 - 1 Umeå City IBF P05/06    
06100700 sö 06/10 08:00 sö 06/10 Midgårdshallen P05 Slutspel B 1/4 Final Täfteå IK Täfteå/ Sävar 2 - 0 IBF Dalen 2    
06100400 sö 06/10 08:00 sö 06/10 Musköten 1 P05 Slutspel B 1/4 Final Sandåkerns SK SSK 4 - 2 Öjebyns IBF 1 Blå    
06100600 sö 06/10 08:00 sö 06/10 Musköten 2 P05 Slutspel B 1/4 Final Wibax IBF Piteå 6 - 1 IBF Dalen 1    
06101100 sö 06/10 08:00 sö 06/10 Noliahallen Väst F10-11 Grp A IBF Dalen Svart Röbäcks IF F08      
06101000 sö 06/10 08:00 sö 06/10 Noliahallen Öst F9-10 Grp A IBF Dalen 1 södra svart Täfteå IK F-09      
06100900 sö 06/10 08:00 sö 06/10 Sjöfruhallen P04 Slutspel B 1/4 Final Sävar IK Täfteå/Sävar 1 - 2 IBK Härnösand      
06100800 sö 06/10 08:00 sö 06/10 Sporthushallen F06 Slutspel B 1/4 Final Moälven IBK 1 - 0 Röbäcks IF    
06100300 sö 06/10 08:00 sö 06/10 Umeå Energi Arena Vatten P03 Slutspel B Final Holmsund City 3 - 4 P Obbola IK    
06100100 sö 06/10 08:00 sö 06/10 Umeå Energi Arena Väst F03-04 Slutspel B Semifinal Gullänget-Kroksta IBS F04 3 - 4 Täfteå IK/Sävar IK F04    
06100200 sö 06/10 08:00 sö 06/10 Umeå Energi Arena Öst P07 Slutspel B 1/4 Final Skellefteå IBS 3 - 4 Sundsvall FBC    
06100500 sö 06/10 08:00 sö 06/10 Vildmannahallen P07 Slutspel B 1/4 Final Sävar IK Röd 3 - 2 IBK Dalen    
06101201 sö 06/10 08:50 sö 06/10 Ersängshallen F05 Slutspel A Semifinal Gullänget-Kroksta IBS 0 - 1 Örnsköldsvik IBK F05    
06100701 sö 06/10 08:50 sö 06/10 Midgårdshallen F05 Slutspel A Semifinal IBK Dalen 1 - 2 Kågedalens ...llefteå IBS    
06100401 sö 06/10 08:50 sö 06/10 Musköten 1 F07 Slutspel B 1/4 Final Jäbo IK 4 - 1 IBK Härnösand    
06100601 sö 06/10 08:50 sö 06/10 Musköten 2 F07 Slutspel B 1/4 Final Moälven IBK 1 - 2 Gullänget-Kroksta IBS    
06101101 sö 06/10 08:50 sö 06/10 Noliahallen Väst P10-11 Grp A SB Vaasa P08 Sandåkerns SK P08      
06101001 sö 06/10 08:50 sö 06/10 Noliahallen Öst P10-11 Grp B Merikoski SBT Apassit 08 Gimonäs Umeå IF Tomtebo      
06100901 sö 06/10 08:50 sö 06/10 Sjöfruhallen P07 Slutspel B 1/4 Final Moälven IBK 2 - 3 Gullänget-Kroksta IBS Vit      
06100801 sö 06/10 08:50 sö 06/10 Sporthushallen P07 Slutspel B 1/4 Final Sandåkerns SK 6 - 5 P Wibax IBF Piteå    
06101400 sö 06/10 08:50 sö 06/10 Teg Centralskola P9-10 Grp A IBF Dalen 1 IBF Dalen P09 södra      
06100301 sö 06/10 08:50 sö 06/10 Umeå Energi Arena Vatten P06 Slutspel A Semifinal IBF Dalen 1 svart 3 - 1 Gullänget-Kroksta IBS    
06100101 sö 06/10 08:50 sö 06/10 Umeå Energi Arena Väst P05 Slutspel A Semifinal Gullänget-Kroksta IBS 4 - 3 Öjebyns IBF 2 Vit    
06100201 sö 06/10 08:50 sö 06/10 Umeå Energi Arena Öst P05 Slutspel A Semifinal Umeå City IBF Vit 5 - 0 Sävar IK Sävar/Täfteå    
06100501 sö 06/10 08:50 sö 06/10 Vildmannahallen P06 Slutspel A Semifinal Skellefteå IBS P06 1 - 2 Sandåkerns SK 2    
06101102 sö 06/10 09:40 sö 06/10 Noliahallen Väst P7-9 Grp A IBF Dalen P8-9 2 Sävar IK P8-9      
06101002 sö 06/10 09:40 sö 06/10 Noliahallen Öst P7-9 Grp A IBF Dalen P7-8 Södra IBF Dalen P8-9 1      
06100902 sö 06/10 09:40 sö 06/10 Sjöfruhallen P06 Slutspel B Semifinal Wibax IBF Piteå 3 - 4 Röbäcks IF      
06100802 sö 06/10 09:40 sö 06/10 Sporthushallen P06 Slutspel B Semifinal Sandåkerns SK 1 19 - 0 IBF Dalen Södra    
06101401 sö 06/10 09:40 sö 06/10 Teg Centralskola P9-10 Grp A Bygdeå GIF (2008-2010) Skellefteå IBK SIBK P09      
06101202 sö 06/10 09:50 sö 06/10 Ersängshallen F05 Slutspel B Semifinal Skellefteå IBK 3 - 2 P Umeå City IBF 2    
06100702 sö 06/10 09:50 sö 06/10 Midgårdshallen F07 Slutspel A Semifinal Sandåkerns SK 1 - 0 Team ThorenGruppen SK    
06100402 sö 06/10 09:50 sö 06/10 Musköten 1 F07 Slutspel A Semifinal Skellefteå IBK 3 - 2 P Umeå City IBF    
06100602 sö 06/10 09:50 sö 06/10 Musköten 2 P05 Avslutningsmatcher B Avslutningsmatcher B Öjebyns IBF 1 Blå 1 - 5 IBF Dalen 1    
06100302 sö 06/10 09:50 sö 06/10 Umeå Energi Arena Vatten P03 Slutspel A Semifinal Gullänget-Kroksta IBS 1 - 4 Umeå City IBF Blå 2    
06100102 sö 06/10 09:50 sö 06/10 Umeå Energi Arena Väst F06 Slutspel A Semifinal IBF Dalen 2 - 1 Öjebyns IBF 1 Blå    
06100202 sö 06/10 09:50 sö 06/10 Umeå Energi Arena Öst P03 Slutspel A Semifinal Umeå City IBF Vit 5 - 0 Klockarbergets BK    
06100502 sö 06/10 09:50 sö 06/10 Vildmannahallen F06 Slutspel A Semifinal IBF Dalen södra 5 - 0 Gullänget-Kroksta IBS    
06101103 sö 06/10 10:30 sö 06/10 Noliahallen Väst F10-11 Grp A Gullänget-Kroksta IBS 2 IBF Dalen Vit      
06101003 sö 06/10 10:30 sö 06/10 Noliahallen Öst P10-11 Grp A IBF Dalen Södra Svart Sandåkerns SK P08      
06100903 sö 06/10 10:30 sö 06/10 Sjöfruhallen P04 Slutspel A Semifinal Umeå City IBF Vit 3 - 0 Skellefteå IBK p04      
06100803 sö 06/10 10:30 sö 06/10 Sporthushallen P04 Slutspel A Semifinal Umeå City IBF Blå 7 - 5 Timrå IBC P-04 IBC    
06101402 sö 06/10 10:30 sö 06/10 Teg Centralskola P9-10 Grp B Skellefteå IBK SIBK P09 2 IBF Dalen 1      
06101203 sö 06/10 10:40 sö 06/10 Ersängshallen F05 Slutspel B Semifinal Jäbo IK 2 - 1 Umeå City IBF 1    
06100603 sö 06/10 10:40 sö 06/10 Musköten 2 P07 Avslutningsmatcher A Avslutningsmatcher A Täfteå IK 2 - 7 Örnsköldsvik IB    
06100703 sö 06/10 10:50 sö 06/10 Midgårdshallen P07 Slutspel A Semifinal Umeå City IBF 6 - 2 Höglands AIF    
06100403 sö 06/10 10:50 sö 06/10 Musköten 1 P07 Slutspel A Semifinal Röbäcks IF 3 - 2 Sävar IK    
06100103 sö 06/10 10:50 sö 06/10 Umeå Energi Arena Väst F03-04 Slutspel B Final Skellefteå IBS F03 2 - 1 Täfteå IK/Sävar IK F04    
06100503 sö 06/10 10:50 sö 06/10 Vildmannahallen P07 Avslutningsmatcher B Avslutningsmatcher B Skellefteå IBS 0 - 1 IBK Dalen    
06101104 sö 06/10 11:20 sö 06/10 Noliahallen Väst F10-11 Grp A Gullänget-Kroksta IBS 1 Långskatans IF      
06101004 sö 06/10 11:20 sö 06/10 Noliahallen Öst F9-10 Grp A Gullänget-Kroksta IBS IBF Dalen      
06101403 sö 06/10 11:20 sö 06/10 Teg Centralskola P9-10 Grp B Gamla Stan IBK Stan P-09 IBF Dalen P09 södra vit      
06101204 sö 06/10 11:30 sö 06/10 Ersängshallen P05 Slutspel B Semifinal Skellefteå IBK 4 - 0 Täfteå IK Täfteå/ Sävar    
06100904 sö 06/10 11:30 sö 06/10 Sjöfruhallen P04 Slutspel B Semifinal Gullänget-Kroksta IBS BLÅ 2 - 3 IBK Härnösand      
06100804 sö 06/10 11:30 sö 06/10 Sporthushallen F06 Slutspel B Semifinal Öjebyns IBF 2 Vit 1 - 5 Moälven IBK    
06100303 sö 06/10 11:30 sö 06/10 Umeå Energi Arena Vatten P06 Slutspel A Bronsmatch Gullänget-Kroksta IBS 5 - 3 Skellefteå IBS P06    
06100203 sö 06/10 11:30 sö 06/10 Umeå Energi Arena Öst P05 Slutspel A Bronsmatch Öjebyns IBF 2 Vit 3 - 2 Sävar IK Sävar/Täfteå    
06100604 sö 06/10 11:40 sö 06/10 Musköten 2 P05 Avslutningsmatcher B Avslutningsmatcher B Röbäcks IF 4 - 0 GUIF    
06100104 sö 06/10 11:40 sö 06/10 Umeå Energi Arena Väst F03-04 Slutspel A Final IBF Dalen F04 3 - 2 Röbäcks IF F03    
06100704 sö 06/10 11:50 sö 06/10 Midgårdshallen P05 Avslutningsmatcher A Avslutningsmatcher A Umeå City IBF P05/06 5 - 3 IBF Dalen 2    
06100404 sö 06/10 11:50 sö 06/10 Musköten 1 P06 Avslutningsmatcher A Avslutningsmatcher A IBK Härnösand 0 - 6 Luleå SK    
06100504 sö 06/10 12:00 sö 06/10 Vildmannahallen P06 Slutspel B Bronsmatch Wibax IBF Piteå 3 - 0 IBF Dalen Södra    
06101105 sö 06/10 12:10 sö 06/10 Noliahallen Väst F7-9 Grp A Gullänget-K...IBS F8-9 F9 IBF Dalen F8-9 3      
06101005 sö 06/10 12:10 sö 06/10 Noliahallen Öst F9-10 Grp A IBF Dalen 1 Svart Jäbo IK F09      
06101404 sö 06/10 12:10 sö 06/10 Teg Centralskola P9-10 Grp A IBF Dalen P09 södra Bygdeå GIF (2008-2010)      
06101205 sö 06/10 12:20 sö 06/10 Ersängshallen P05 Slutspel B Semifinal Sandåkerns SK SSK 2 - 3 Wibax IBF Piteå    
06100905 sö 06/10 12:20 sö 06/10 Sjöfruhallen P04 Slutspel B Semifinal Gullänget-Kroksta IBS VIT 2 - 5 IBF Dalen      
06100805 sö 06/10 12:20 sö 06/10 Sporthushallen F06 Slutspel B Semifinal Örnsköldsvik IB 6 - 0 Team Kalix IBK F06/07    
06100304 sö 06/10 12:30 sö 06/10 Umeå Energi Arena Vatten P06 Slutspel A Final IBF Dalen 1 svart 3 - 2 Sandåkerns SK 2    
06100204 sö 06/10 12:30 sö 06/10 Umeå Energi Arena Öst P05 Slutspel A Final Gullänget-Kroksta IBS 3 - 9 Umeå City IBF Vit    
06100705 sö 06/10 12:40 sö 06/10 Midgårdshallen P07 Slutspel B Semifinal Gullänget-Kroksta IBS Vit 2 - 3 Sandåkerns SK    
06100605 sö 06/10 12:40 sö 06/10 Musköten 2 P10-11 Grp A Jäbo IK Färdig Gullänget-K... GK IBS Blå      
06100405 sö 06/10 12:50 sö 06/10 Musköten 1 P05 Avslutningsmatcher A Avslutningsmatcher A Moälven IBK 1 - 2 IBK Härnösand    
06100505 sö 06/10 12:50 sö 06/10 Vildmannahallen P06 Slutspel B Final Röbäcks IF 9 - 8 P Sandåkerns SK 1    
06101106 sö 06/10 13:00 sö 06/10 Noliahallen Väst F7-9 Grp A IBF Dalen F8-9 2 Röbäcks IF F8-9      
06101006 sö 06/10 13:00 sö 06/10 Noliahallen Öst F9-10 Grp A IBF Dalen 2 Vit IBF Dalen 2 södra vit      
06101405 sö 06/10 13:00 sö 06/10 Teg Centralskola P9-10 Grp A Gimonäs Umeå IF Skellefteå IBK SIBK P09      
06100105 sö 06/10 13:00 sö 06/10 Umeå Energi Arena Väst F06 Slutspel A Bronsmatch Öjebyns IBF 1 Blå 0 - 2 Gullänget-Kroksta IBS    
06101206 sö 06/10 13:10 sö 06/10 Ersängshallen F05 Slutspel B Bronsmatch Umeå City IBF 2 0 - 1 Umeå City IBF 1    
06100906 sö 06/10 13:10 sö 06/10 Sjöfruhallen P07 Avslutningsmatcher A Avslutningsmatcher A Moälven IBK 2 - 2 Wibax IBF Piteå      
06100806 sö 06/10 13:10 sö 06/10 Sporthushallen F07 Slutspel B Semifinal Röbäcks IF F08 2 - 3 Gullänget-Kroksta IBS    
06100706 sö 06/10 13:30 sö 06/10 Midgårdshallen P07 Slutspel B Semifinal Sundsvall FBC 5 - 2 Sävar IK Röd    
06100606 sö 06/10 13:30 sö 06/10 Musköten 2 P10-11 Grp B Gullänget-K... GK IBS Vit Färdig IBF Dalen P08 Södra Vit      
06100305 sö 06/10 13:45 sö 06/10 Umeå Energi Arena Vatten P03 Slutspel A Bronsmatch Gullänget-Kroksta IBS 8 - 2 Klockarbergets BK    
06100205 sö 06/10 13:45 sö 06/10 Umeå Energi Arena Öst F05 Slutspel A Bronsmatch Gullänget-Kroksta IBS 2 - 4 P IBK Dalen    
06100506 sö 06/10 13:45 sö 06/10 Vildmannahallen F07 Slutspel A Bronsmatch Umeå City IBF 0 - 1 Team ThorenGruppen SK    
06100406 sö 06/10 13:50 sö 06/10 Musköten 1 P06 Avslutningsmatcher B Avslutningsmatcher B Spöland vännäs If 2 - 0 Umeå City IBF Blå    
06101107 sö 06/10 13:50 sö 06/10 Noliahallen Väst F7-9 Grp A IBF Dalen F7-8 Spöland Vän...t nybörjare      
06101007 sö 06/10 13:50 sö 06/10 Noliahallen Öst F9-10 Grp A Gullänget-Kroksta IBS IBF Dalen 1 södra svart      
06101406 sö 06/10 13:50 sö 06/10 Teg Centralskola P9-10 Grp B Umeå City IBF Skellefteå IBK SIBK P09 2      
06101207 sö 06/10 14:00 sö 06/10 Ersängshallen F05 Slutspel B Final Skellefteå IBK 0 - 1 Jäbo IK    
06100907 sö 06/10 14:00 sö 06/10 Sjöfruhallen P07 Avslutningsmatcher B Avslutningsmatcher B Gullänget-Kroksta IBS Blå 6 - 1 Sundsvall GBK      
06100106 sö 06/10 14:00 sö 06/10 Umeå Energi Arena Väst F06 Slutspel A Final IBF Dalen 0 - 1 IBF Dalen södra    
06100807 sö 06/10 14:10 sö 06/10 Sporthushallen F06 Avslutningsmatcher Avslutningsmatcher Team Kalix IBK F06/07 2 - 0 Röbäcks IF    
06100707 sö 06/10 14:20 sö 06/10 Midgårdshallen P06 Avslutningsmatcher B Avslutningsmatcher B Umeå City IBF Blå 3 - 0 IBF Dalen 2 vit      
06100607 sö 06/10 14:20 sö 06/10 Musköten 2 P10-11 Grp A IBF Dalen Södra Svart Färdig Jäbo IK      
06101108 sö 06/10 14:40 sö 06/10 Noliahallen Väst F7-9 Grp A IBF Dalen F8-9 3 Röbäcks IF F8-9      
06101008 sö 06/10 14:40 sö 06/10 Noliahallen Öst F9-10 Grp A Jäbo IK F09 IBF Dalen 2 södra vit      
06101407 sö 06/10 14:40 sö 06/10 Teg Centralskola P9-10 Grp B IBF Dalen 1 Gamla Stan IBK Stan P-09      
06100306 sö 06/10 14:45 sö 06/10 Umeå Energi Arena Vatten P03 Slutspel A Final Umeå City IBF Blå 2 6 - 4 Umeå City IBF Vit    
06100206 sö 06/10 14:45 sö 06/10 Umeå Energi Arena Öst F05 Slutspel A Final Örnsköldsvik IBK F05 3 - 4 Kågedalens ...llefteå IBS    
06100507 sö 06/10 14:45 sö 06/10 Vildmannahallen F07 Slutspel A Final Skellefteå IBK 4 - 1 Sandåkerns SK    
06101208 sö 06/10 14:50 sö 06/10 Ersängshallen P05 Slutspel B Bronsmatch Täfteå IK Täfteå/ Sävar 4 - 2 Sandåkerns SK SSK    
06100407 sö 06/10 14:50 sö 06/10 Musköten 1 F10-11 Grp A Långskatans IF Färdig IBF Dalen Svart      
06100808 sö 06/10 15:00 sö 06/10 Sporthushallen F07 Slutspel B Semifinal Obbola IK F06-08 0 - 1 Jäbo IK    
06100107 sö 06/10 15:00 sö 06/10 Umeå Energi Arena Väst P04 Avslutningsmatcher Avslutningsmatcher Gullänget-Kroksta IBS VIT 5 - 0 Sävar IK Täfteå/Sävar    
06100608 sö 06/10 15:10 sö 06/10 Musköten 2 P10-11 Grp B IBF Dalen P08 Södra Vit Färdig IK Örnen Måttsund      
06100708 sö 06/10 15:20 sö 06/10 Midgårdshallen P07 Slutspel B Final Sandåkerns SK 4 - 3 Sundsvall FBC    
06101109 sö 06/10 15:30 sö 06/10 Noliahallen Väst F7-9 Grp A IBF Dalen F7-8 Gullänget-K...IBS F8-9 F9      
06101009 sö 06/10 15:30 sö 06/10 Noliahallen Öst F9-10 Grp A IBF Dalen 1 Svart Täfteå IK F-09      
06101209 sö 06/10 15:40 sö 06/10 Ersängshallen P05 Slutspel B Final Skellefteå IBK 2 - 1 Wibax IBF Piteå    
06100408 sö 06/10 15:40 sö 06/10 Musköten 1 F10-11 Grp A Röbäcks IF F08 Färdig Gullänget-Kroksta IBS 2      
06100307 sö 06/10 15:45 sö 06/10 Umeå Energi Arena Vatten P04 Slutspel A Bronsmatch Skellefteå IBK p04 4 - 3 Timrå IBC P-04 IBC    
06100508 sö 06/10 15:45 sö 06/10 Vildmannahallen P07 Slutspel A Bronsmatch Sävar IK 2 - 9 Höglands AIF    
06100609 sö 06/10 16:00 sö 06/10 Musköten 2 P10-11 Grp B Gullänget-K... GK IBS Vit Färdig Gimonäs Umeå IF Tomtebo      
06100809 sö 06/10 16:00 sö 06/10 Sporthushallen F06 Slutspel B Final Moälven IBK 1 - 3 Örnsköldsvik IB    
06101110 sö 06/10 16:20 sö 06/10 Noliahallen Väst F7-9 Grp A IBF Dalen F8-9 2 Spöland Vän...t nybörjare      
06101210 sö 06/10 16:30 sö 06/10 Ersängshallen P04 Slutspel B Bronsmatch Gullänget-Kroksta IBS BLÅ 0 - 0 Gullänget-Kroksta IBS VIT      
06100409 sö 06/10 16:30 sö 06/10 Musköten 1 F10-11 Grp A IBF Dalen Vit Färdig Gullänget-Kroksta IBS 1      
06100308 sö 06/10 16:45 sö 06/10 Umeå Energi Arena Vatten P04 Slutspel A Final Umeå City IBF Vit 4 - 3 Umeå City IBF Blå    
06100509 sö 06/10 16:45 sö 06/10 Vildmannahallen P07 Slutspel A Final Röbäcks IF 1 - 4 Umeå City IBF    
06100610 sö 06/10 16:50 sö 06/10 Musköten 2 P10-11 Grp A Sandåkerns SK P08 Färdig Gullänget-K... GK IBS Blå      
06100810 sö 06/10 16:50 sö 06/10 Sporthushallen F07 Slutspel B Final Gullänget-Kroksta IBS 3 - 0 Jäbo IK    
06101211 sö 06/10 17:20 sö 06/10 Ersängshallen P04 Slutspel B Final IBK Härnösand 4 - 3 IBF Dalen