Siste resultat

Umeå Floorball Festival 2021 begynner
Slutt
1/10
2/10
3/10

Live-kamper

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
03100209 sø 03/10 17:00 sø 03/10 Umeå Energi Arena Öst F08/09 Slutspel A Finale Öjebyns IBF F08 Blå (4 - 4) Moälvens IBK F08  
03100304 sø 03/10 12:00 sø 03/10 Umeå Energi Arena Vatten P07 Slutspel A Finale Umeå City (6 - 1) Gullänget-Kroksta IBS  

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
03100506 sø 03/10 13:40 sø 03/10 Vildmannahallen P09 Slutspel B Finale IBF Dalen P09 2 - 3 Röbäcks IF P10  
03100207 sø 03/10 14:50 sø 03/10 Umeå Energi Arena Öst P08 Slutspel A Finale Sävar IK 1 - 4 IBK Luleå  
03100804 sø 03/10 12:00 sø 03/10 Sporthushallen P08 Slutspel B Finale Obbola IK 4 - 5 Luleå SK  
03100303 sø 03/10 11:00 sø 03/10 Umeå Energi Arena Vatten P07 Slutspel B Finale GUIF 1 - 0 IBF Dalen  
03100107 sø 03/10 15:10 sø 03/10 Umeå Energi Arena Väst P06 Slutspel A Finale Sandåkerns SK Röd 2 - 5 Sandåkerns SK Vit  
03100106 sø 03/10 14:20 sø 03/10 Umeå Energi Arena Väst P06 3:e-4:e plats Finale Gullänget-Kroksta IBS 4 - 1 Wibax IBF  
03100810 sø 03/10 17:00 sø 03/10 Sporthushallen F08/09 Slutspel B Finale IBK Härnösand F08 0 - 2 IBF Dalen F08  
03100105 sø 03/10 13:00 sø 03/10 Umeå Energi Arena Väst F06/07 Slutspel A Finale Gullänget-Kroksta IBS F06 3 - 2 Örnsköldsvik IBK F06  
03100508 sø 03/10 15:20 sø 03/10 Vildmannahallen F06/07 Slutspel B Finale IBF Dalen Södra F06 Svart 5 - 0 Wibax IBF Piteå F06  
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
03100411 sø 03/10 17:10 sø 03/10 Musköten 1 P10-11 Plj A Röbäcks IF Blå Ferdig IBF Dalen P11    
03100610 sø 03/10 17:10 sø 03/10 Musköten 2 F10-11 Plj A IBF Dalen F11 Ferdig Obbola IK    
03100410 sø 03/10 16:20 sø 03/10 Musköten 1 P10-11 Plj A Röbäcks IF Röd Ferdig IBF Dalen Vit    
03100609 sø 03/10 16:20 sø 03/10 Musköten 2 F10-11 Plj A Örnsköldsvik IBK ÖIB F-10 Ferdig IBF Dalen 2    
03100509 sø 03/10 16:10 sø 03/10 Vildmannahallen P09 Slutspel A Bronsekamp GUIF Svart 3 - 8 Sandåkerns SK Vit  
03100809 sø 03/10 16:10 sø 03/10 Sporthushallen F08/09 Slutspel C 5-6 Örnsköldsviks IBK F09 1 - 0 Moälvens IBK F09  
03100208 sø 03/10 16:00 sø 03/10 Umeå Energi Arena Öst F08/09 Slutspel A Bronsekamp Röbäcks IF F08 Blå 4 - 2 Gullänget Kroksta IBS F08  
03100409 sø 03/10 15:30 sø 03/10 Musköten 1 F10-11 Plj A IBF Dalen F11 Ferdig Sävar IK    
03100608 sø 03/10 15:30 sø 03/10 Musköten 2 F10-11 Plj A Höglands AIF Ferdig IBF Dalen 1    
03100808 sø 03/10 15:20 sø 03/10 Sporthushallen F08/09 Slutspel B Bronsekamp Sävar IK F08 4 - 1 IBF Dalen F09 Svart  
03100408 sø 03/10 14:40 sø 03/10 Musköten 1 P10-11 Plj A IBF Dalen Vit Ferdig Gullänget Kroksta IBS P10    
03100507 sø 03/10 14:30 sø 03/10 Vildmannahallen F06/07 Slutspel B Bronsekamp IBK Luleå F07 0 - 2 Team Thoren...en SK F06 2  
03100607 sø 03/10 14:30 sø 03/10 Musköten 2 F10-11 Plj A IBF Dalen 2 Ferdig Umeå City IBF    
03100807 sø 03/10 14:30 sø 03/10 Sporthushallen F08/09 Slutspel C 5-6 IBF Dalen F09 Vit 0 - 1 Moälvens IBK F09  
03100206 sø 03/10 13:50 sø 03/10 Umeå Energi Arena Öst P08 Slutspel A Bronsekamp Sandåkerns SK 12 - 11 P Gullänget Kroksta IBS  
03100407 sø 03/10 13:50 sø 03/10 Musköten 1 F10-11 Plj A Umeå City IBF Ferdig IBF Dalen 1    
03100606 sø 03/10 13:40 sø 03/10 Musköten 2 F10-11 Plj A Obbola IK Ferdig Höglands AIF    
03100806 sø 03/10 13:40 sø 03/10 Sporthushallen F08/09 Slutspel B Semifinale IBF Dalen F08 8 - 0 IBF Dalen F09 Svart  
03100406 sø 03/10 13:00 sø 03/10 Musköten 1 P10-11 Plj A Höglands AIF Ferdig IBF Dalen Svart    
03100505 sø 03/10 12:50 sø 03/10 Vildmannahallen P09 Slutspel B Bronsekamp Bygdeå GIF 6 - 2 GUIF Vit  
03100605 sø 03/10 12:50 sø 03/10 Musköten 2 P10-11 Plj A Röbäcks IF Blå Ferdig Gullänget Kroksta IBS P11    
03100805 sø 03/10 12:50 sø 03/10 Sporthushallen F08/09 Slutspel B Semifinale IBK Härnösand F08 4 - 0 Sävar IK F08  
03100405 sø 03/10 12:10 sø 03/10 Musköten 1 P10-11 Plj A Sävar IK P11 Röd Ferdig Gullänget Kroksta IBS P10    
03100104 sø 03/10 12:00 sø 03/10 Umeå Energi Arena Väst F06/07 Slutspel A Bronsekamp Öjebyns IBF F06 2 - 3 Sandåkerns SK F06  
03100604 sø 03/10 12:00 sø 03/10 Musköten 2 F10-11 Plj A Örnsköldsvik IBK ÖIB F-10 Ferdig Sävar IK    
03100204 sø 03/10 11:50 sø 03/10 Umeå Energi Arena Öst P09 Slutspel A Semifinale IBF Dalen P09 södra 5 - 3 GUIF Svart  
03100504 sø 03/10 11:50 sø 03/10 Vildmannahallen P09 Slutspel A Semifinale Sandåkerns SK Vit 3 - 5 Sandåkerns SK Röd  
03100404 sø 03/10 11:20 sø 03/10 Musköten 1 P10-11 Plj A Röbäcks IF Röd Ferdig Sävar IK P11 vit    
03100103 sø 03/10 11:00 sø 03/10 Umeå Energi Arena Väst P07 Slutspel C 3-4 Wibax IBF 3 - 9 Sävar IK  
03100203 sø 03/10 11:00 sø 03/10 Umeå Energi Arena Öst F06/07 Slutspel B 5-6 Obbola IK F07 0 - 4 Team Thoren...en SK F06 1